INFORMACE KE VSTUPU NA

BURZU UNISWAP

Nastuduj si video o UniSwapu - nejzásadnější decentralizované burze na světě. A zjisti, jak přesně (a snadno) můžeš i ty získat podíl na zisku této burzy s výnosnosti ve vyších desítkách procent ročně.

Na UniSwapu můžeš:

Na UniSwap jsme úspěšně vstoupili ve čtvrtek 12.8.2021! Pokud chceš být u toho, vyplň formulář níže.

Adresu, prosím, uveďte ve formátu: Ulice č.p., PSČ - Město, Země.
Výběrem možností Kauri a Ethereum souhlasíte, že za vás specializovaní obchodníci British Asset smění ETH nebo/a na burze LAToken nakoupí Kauri v co nejvýhodnějším kurzu. V případě Kauri se jedná o garantovaný kurz, v případě ETH o co nejvýhodnější směnu s manipulačním poplatkem až 8% (v závislosti na trans. poplatcích třetí strany). V obou případech celý proces směny vyřešíme za vás.
Do kolonky napište adresu peněženky, na kterou vám máme poslat Kauri. Pokud žádnou nemáte napište "Nemám", rádi vám pomůžeme s jejím založením.

Je to historická událost, ze které můžeš profitovat nejen množstvím zajímavých odměn a bonusů, ale zároveň i podílem na burze UniSwap! (zhodnocení v desítkách % ročně) 


Toto si nesmíš nechat ujít...

Peněženka Metamask:

Se samotným převodem peněženky na Metamask ti rádi pomůžeme přímo 12.8. během videokonference na Zoomu. Pro vstup ti tedy stačí si připravit dostatek Kauri a Etherů na svou peněženku.

Pokud se ovšem chceš předem připravit, zde jsou návody:

 

Máte jakékoliv dotazy nebo problémy s objednávkou? Neváhejte nás kontaktovat zde.

Copyright © 2020 Baoperations.com