OBCHODNÍ PODMÍNKY TOKENIZACE projektu British Asset EDUFIN ACADEMY na portálu baoperations.com

1. VŠEOBECNÁ USTANOVENÍ

1.1. Tyto smluvní podmínky („Podmínky“) upravují vzájemná práva, povinnosti a principy smluvního vztahu mezi společností British Asset International Limited, se sídlem Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Marshall Island, ID No. 91299  („Společnost“) a Vámi, Studentem investiční Akademie EDUFIN Academy sdílené ekonomiky o budoucí tokenizaci, jak je tento projekt popsán níže („Tokenizace“), tj. převedení aktiv do investičních tokenů příslušného projektu British Asset do technologie blockchain na platformě Ethereum.

1.2. Každý pojem s velkým začátečním písmenem, který je použit v těchto Podmínkách, má význam, který mu je přiřazen v těchto Podmínkách. Přehled definic najdete v článku 6 Podmínek.

2. TOKENIZACE

2.1. Společnost Vám, jako studentovi oznámila proces tokenizace skrze Online systém členské sekce EDUFIN ACADEMY v lednu 2020, proces tokenizace kapitálu běží do 21 února 2020.

2.2. Student přistupuje do procesu tokenizace v momentě data odeslání formuláře na tokenizaci v členské sekci EduFIN Academy. Společnost vystaví Studentovi OPCI na investiční token s číslem konkrétního tokenu. Opce je elektronická ve formě PDF, které Student obdrží emalem. Opce je potvrzením o budoucí tokenizaci v případě doplacení plné částky za studium (ukončení studijního cyklu) Studentem.

2.3. Po plném doplacení studia Společnost pošle Kauri v poměru 1:2, tedy za každé dvě britské libry jedno Kauri. Například akcie 3000 liber La Preciosa bude vyplacena 1500 Kauri  na kryptopeněženku Akcionáře, která akceptuje tokeny ERC20 nejpozději do 3 dnů po sdělení adresy peněženky Společnosti.

2.4. Na stejnou peněženku Akcionáře v bodě 2.3., odešle Společnost příslušný počet investičního tokenu podle konkrétního projektu British Asset uvedeném v OPCI. 

3. DIVIDENDY VÁZANÉ K INVESTIČNÍMU TOKENU

3.1. Společnost při procesu tokenizace navýšila Akcionářům fixní dividendu o + 25% oproti původním fixním dividendám u privátních britských akcií. U akcií s 8% fixní dividendou se zvyšuje dividenda na 10% z tokenů

3.2. Akcionář má nárok na fixní 10% dividendy dle bodu 4.1. z celkové investice v kryptoměne Kauri vyplácených jednou ročně po skončení fiskálního, hospodářského roku na kryptopeněženku, která drží investiční token (tokeny). 1 (slovy: jeden) investiční token má vázanou fixní dividendu ve výši 10% u základních akcií. Veškeré pohyby a výplaty dividend jsou zaznamenány v blockchainu KAURI http://bit.ly/2OK5vn7

3.3. Společnost vyplácí dividendu v Kauri automaticky a pouze na adresu peněženky, která drží investiční token  v době výplaty dividend dle bodu 3.4.

3.4. Od poloviny Března 2020 se kryptoměna Kauri, ve které má Akcionář vypláceny dividendy, veřejně obchoduje na kryptoburze Latoken v paritě KAURI (KAU) x BITCOIN (BTC) a KAU x ETH (Ethereum). Akcionář je schopen poté prodat BTC či ETH v případě potřeby na burze za fiat měnu, tedy České Koruny, Eura, Libry či Americké dolary. Startovní kurz na burze Latoken v březnu 2020 je stanoven v kurzu 1 Kauri : 1,5 Amerického dolaru.

4. ZÁVĚREČNÁ USTANOVENÍ

4.1. Odsouhlasením těchto Podmínek Akcionářem v členské sekci EduFIN Academy dává výslovně souhlas s tokenizací budoucích akcií, po doplacení studijního cyklu Studentem.

5. DEFINICE

Tokenizace“ znamená digitalizace kapitálového jmění společností Costa Rican B.A. Resort a CRPT CREDIT LTD, převedením akcií ve formě investičního tokenu do technologie blockchain.

Investiční token“ znamená token , vytvořený na smart contractu ERC721 blockchainu Ethereum. Tento investiční token, představuje podíl na akciovém kapitálu konkrétního projektu, ze kterého Akcionáři vyplývá výnos v podobě fixní roční dividendy.

Akcionář“ znamená fyzickou osobu účastnící se Projektu.

Společnost“ znamená společnost inkorporovanou podle práva Marshalových ostrovů, British Asset International Limited, se sídlem Ajeltake Road, Ajeltake Island, Majuro, Marshall Island, ID No. 91299

Kauri“ znamená kryptoměnu sdílené ekonomiky Kauri, zkratka KAU, tokenu ERC20 blockchainu Ethereum, blockchain http://bit.ly/2OK5vn7 v konečném počtu 50.000.000 tokenů Kauri. Od prosince 2019 probíhá IEO na kryptoburze Latoken, od března 2020 se Kauri veřejně obchoduje na kryptoburze Latoken v kurzech KAU x BTC (bitcoin), KAU x ETH (Ethereum).

Podmínky“ znamená tyto podmínky účasti na Projektu.

NEURORESTART LIFESTYLE

Klub JVC, každý týden nové video s výzvou. Nově exkluzivně v Edufin Academy!

ZAČÍT SLEDOVAT

KRYPTOGEN

Vzdělávací program o kryptoměnách s Janem Masnicou nyní exkluzivně v Edufin Academy!

ZAČÍT SLEDOVAT

NEURORESTART 21

Nejúspěšnější transformační online program exkluzivně v Edufin Academy!

ZAČÍT SLEDOVAT

NEUROMARKETING

Tajné metody a techniky prodeje exkluzivně v Edufin Academy!

ZAČÍT SLEDOVAT

NEURORESTART PENÍZE

Legendární transformační program exkluzivně v Edufin Academy!

ZAČÍT SLEDOVAT

Záznam živého vysílání
13.6. od 20:00

Připravte si na vysílání dotazy ohledně investic, Neurorestartu, MLM a všeho dalšího co vás zajímá. Jako Váš mentor jsem vám vždy k dispozici pro dotazy a odpovědi, využijte toho!

KAURI CRYPTO

Harmonogram

Ledna

23

  • Čtvrtek, 23. ledna
  • Další vysílání: Čtvrtek, 23. ledna
  • Další vysílání: Čtvrtek, 13. února
  • Další vysílání: Čtvrtek, 5. března

Záznamy

ZÁZNAM 16.4. ZAČÍNÁME...

ZÁZNAM 21.5. Krypto kredity...