21 Den: NOVÝ ŽIVOT

21 DEN: Nový život

"Tvůj ŽIVOT je Tvoje volba"

WOW, gratuluji z celého srdce k dokončení transformačního tréninku Neurorestart 21 dnů. Stala se velká věc a dnes Tě čeká oslava, podívej se na uplynulých 21 dnů... Co všechno jsi dokázal, dokázala?! Respekt. Jsi Král, Jsi Královna svého života a toto je Tvůj Nový Život, život po Restartu.

Ve videu si společně retrospektivně projdeme celý program a pak se pustíme do poslední techniky Kompasu na cestu. Každá mapa a vize potřebuje Kompas, který ukazuje cestu a když z ní sejdeme, zase nás dokáže nasměrovat. Tento kompas se skládá ze čtyř směrů, na vodorovné ose je to MOTIVACE (PROČ), která ukazuje na naše ZÁMĚRY (CO) tedy to co chceme, aby se nám stalo v realitě. Na svislé ose jsou to potom HODNOTY (JAK) a PRIORITY (KDY), tedy to co aktuálně nejvíce potřebuje naši zaměřenou pozornost.

Tento kompas je ode mě dárek na cestu do Tvého NOVÉHO ŽIVOTA, podle videa si zvol Nové jméno a vydej se na cestu! Děkuji Ti z celého srdce za společných 21 dní v transformačním programu Neurorestart 21 dnů, cítím velkou vděčnost, jedním slovem DĚKUJI TI.

CERTIFIKÁT a výstupní dotazník

Ještě jednou Děkuji a Gratuluji k dokončení programu Neurorestart 21 dnů. Mám pro Tebe certifikát, před tím, než Ti jej pošlu Tě ale chci požádat o vyplnění výstupního formuláře.

Na jednotlivých škálách prosím zaznamenej aktuální stav po absolvování programu, pokud došlo ke zlepšení ve Tvém životě v jednotlivých oblastech, označ od 1 do 10 (nejlepší úroveň)  VZTAHY, ČAS PRO SEBE, PRÁCE, PENÍZE a ZDRAVÍ. Můžeš nám také zanechat osobní vzkaz do komentáře, moc děkujeme. Po odeslání dotazníku Ti přijde na email certifikát. Pura Vida.

Výstupní dotazník
arrow
Zpět na hlavní stránku

Komentáře k lekci

Máte problém s přihlášením? Nezobrazují se vám správně lekce nebo komentáře?
Kontaktujte nás, prosím, zde přes kontaktní formulář. Rádi vám pomůžeme.