21 Den: NOVÝ ŽIVOT

21 DEN: Nový život

"Tvůj ŽIVOT je Tvoje volba"

WOW, gratuluji z celého srdce k dokončení transformačního tréninku Neurorestart 21 dnů. Stala se velká věc a dnes Tě čeká oslava, podívej se na uplynulých 21 dnů... Co všechno jsi dokázal, dokázala?! Respekt. Jsi Král, Jsi Královna svého života a toto je Tvůj Nový Život, život po Restartu.

Ve videu si společně retrospektivně projdeme celý program a pak se pustíme do poslední techniky Kompasu na cestu. Každá mapa a vize potřebuje Kompas, který ukazuje cestu a když z ní sejdeme, zase nás dokáže nasměrovat. Tento kompas se skládá ze čtyř směrů, na vodorovné ose je to MOTIVACE (PROČ), která ukazuje na naše ZÁMĚRY (CO) tedy to co chceme, aby se nám stalo v realitě. Na svislé ose jsou to potom HODNOTY (JAK) a PRIORITY (KDY), tedy to co aktuálně nejvíce potřebuje naši zaměřenou pozornost.

Tento kompas je ode mě dárek na cestu do Tvého NOVÉHO ŽIVOTA, podle videa si zvol Nové jméno a vydej se na cestu! Děkuji Ti z celého srdce za společných 21 dní v transformačním programu Neurorestart 21 dnů, cítím velkou vděčnost, jedním slovem DĚKUJI TI.

CERTIFIKÁT a výstupní dotazník

Ještě jednou Děkuji a Gratuluji k dokončení programu Neurorestart 21 dnů. Mám pro Tebe certifikát, před tím, než Ti jej pošlu Tě ale chci požádat o vyplnění výstupního formuláře.

Na jednotlivých škálách prosím zaznamenej aktuální stav po absolvování programu, pokud došlo ke zlepšení ve Tvém životě v jednotlivých oblastech, označ od 1 do 10 (nejlepší úroveň)  VZTAHY, ČAS PRO SEBE, PRÁCE, PENÍZE a ZDRAVÍ. Můžeš nám také zanechat osobní vzkaz do komentáře, moc děkujeme. Po odeslání dotazníku Ti přijde na email certifikát. Pura Vida.

Výstupní dotazník

CO DÁL? Příležitosti

Neurorestart 21 dnů je mateřskou školkou osobního rozvoje, tedy tím základním a jak říká spisovatel Robert Fulghum v názvu jedné ze svých knih "všechno co potřebuji znát, jsem se naučil v mateřské školce".

Na druhou stranu, pokud Tě Neurorestart zaujal, možná se chceš rozvíjet v jednotlivých programech více do hloubky s množstvím technik a pokračovat. Osobní rozvoj a transformace není práce, která je hotová. Je to loupání cibule, životná styl... Každý z níže uvedených programů trvá 21 dnů a je zaměřen na konkrétní oblast:

NEURORESTART PENÍZE

NEURORESTART VZTAHY (a SEX)

NEURORESTART ZDRAVÍ 

NEURORESTART BYZNYS

Pokud se rozhodneš vydat se na další cestu s Neurorestartem a celou komunitou, dám Ti speciální nabídku platnou pouze následujících 24 hodin. Standartní cena programu činí 5000 korun (195 euro), nabídka je o 40procent méně, tedy 2900 korun (114 euro). A nyní to nejlepší, pokud se rozhodneš projít celou sadu programů, tak zaplatíš pouze 6900 (270) místo 20 000 korun (790 euro)!!!

Rezonanční NAHRÁVKY NEURORESTART, jak Ti pomohly? Jedná se skutečně o revoluční technologii! V rámci případných bonusů jsi měl, měla maximálně tři nahrávky zdarma, chybí Ti minimálně šest dalších nahrávek, protože celá sada na míru obsahuje DEVĚT REZONANČNÍCH NAHRÁVEK. Celá sada se prodává za 45 000 korun (1920 euro), pokud se rozhodneš objednat si celou sadu do 24 hodin dostaneš jí za zlomek ceny a sice za 19000 (745).

NEURO SUPER KOMBO!

A teď ta nejlepší PŘÍLEŽITOST! Pokud se rozhodneš do plné investice do svého osobního rozvoje a růstu s Neurorestartem a učiníš tak do 24 hodin, zaplatíš tak méně než třetinu cen a dostaneš všechno, neuro super kombo obsahující:

9 rezonančních nahrávek Neurorestart Tobě na míru

komplet programy Neurorestart (Peníze, Vztahy a Sex, Zdraví, Byznys)

WOW! Zaplatíš pouze 21000 místo 65 000 korun (825 euro místo 2 560 eur), příležitost platí pouze 24 hodin po dokončení Neurorestartu a čas běží právě teď!

CHCI NEURO SUPER KOMBO

NABÍDKA VYRPŠELA

arrow
arrow
CHCI KOMBO NEURORESTARTŮ

NABÍDKA VYRPŠELA

arrow
CHCI SADU 9 NAHRÁVEK

NABÍDKA VYRPŠELA

arrow
CHCI Jednotlivý Neurorestart

NABÍDKA VYRPŠELA

ČAS do vypršení příležitostí:

CHCI AKCIE NEURORESTARTU
CHCI EDUFIN ACADEMY (na splátky)
arrow

Připoj se Neurorestart Latinská Amerika

Pokud vidíš toto video a text, znamená to, že je stále ještě otevřená příležitost připojit se ke mě v příležitosti uvedení Neurorestartu v Latinské Americe. Stejný program jakým jsi právě prošel, prošla bude od února 2020 k dispozici ve španělštině v celé Latinské Americe, což je trh 50x větší než Česká a Slovenská Republika, čítající hodně přes půl miliardy lidí...

Po osobním rozvoji je tady hlad, budeme nabízet skrze propracované kampaně na internetu jak online program, tak technologii rezonančních nahrávek. Podívej se na stránky (klikni na odkaz), kde najdeš investiční plán a informace: CHCI VĚDĚT VÍCE INFORMACÍ. Pak se vrať zpátky, protože nabídky pro investice nejsou veřejné a najdeš je pouze zde v členské sekci.

Můžeš se připojit formou privátních britských akcií British Asset, kde je jistina 8procent roční dividendy, ale rozdělujeme 48procent mých autorských práv, což přinese zhodnocení mnohonásobně vyšší. Akcie stojí 3000 britských liber (zhruba 90 tisíc korun, 3500 euro).

Můžeš se připojit studiem EDUFIN ACADEMY, kdy každá splátka za studium je zároveň splátka akcie, kterou si postupně zaplatíš. V programu je Neuromarketing, Kryptogramotnost, Neurorestart 21 týdnů, Neurorestart Life style a další. Splátka činí 1500 korun (62 eur) každé tři týdny, po zaplacení akcie vyplácíme dividendu 8procent ročně z ceny akcie!

Zpět na hlavní stránku

Komentáře k lekci

Máte problém s přihlášením? Nezobrazují se vám správně lekce nebo komentáře?
Kontaktujte nás, prosím, zde přes kontaktní formulář. Rádi vám pomůžeme.