VSTUP DO KAURI SENÁTU

MÁTE KAURI V HODLNOMICE A CHCETE SE STÁT SENÁTOREM?


Chcete se stát Senátorem Kauri - diskutovat nejaktuálnější záležitosti, být součástí sdílené ekonomiky nebo dokonce rozhodovat o samotném vývoji Kauri? Pokud máte v Kauri hodlnomice alespoň 9898 Kauri, stačí vyplnit formulář a je to. 🙂


(pokud potřebujete více Kauri nebo poradit s jejich zmrazením, podívejte se až pod formulář)

Momentální minimum pro vstup do Kauri Senátu je 9898 Kauri, které musí být buď zmrazené ve Stakingu nebo v BankKau (nebo v obojím).

NEMÁTE KAURI V HODLNOMICE, ALE CHCETE SE STÁT SENÁTOREM?


Zaujal vás Kauri Senát, ale nemáte dostatek Kauri v Hodlnomice na to být Senátorem? Velice rádi vám s tím pomůžeme. A pokud vám nějaká část Kauri chybí, máte obrovské štěstí v tom, že je momentálně kurz Kauri relativně nízko a je tedy možné se stát Senátorem opravdu extrémně levně.


Stačí si vybrat jestli vám více vyhovují zážitky a vzdělání (BankKau) nebo chce prostě a jednoduše množit své Kauri (Staking), vyplnit formulář a my vám se zbytkem pomůžeme.

BankKau

V zážitkové hodlnomy bance BankKau si můžete bezpečně uschovat své Kauri a za to získáš skvělé bonusy (je libo knihu každý měsíc nebo dokonce výlet jachtou každý rok?)

Tabulku s odměnami najdete pod formulářem. 🙂

Adresu, prosím, uveďte ve formátu: Ulice č.p., PSČ - Město, Země.
Vyberte zdali Máte dostatek Kauri (první možnost), Chybí vám část Kauri (druhá možnost) nebo Nemáte žádné Kauri (třetí možnost)

Staking

Staking je už roky zaběhnutý systém. Funguje to extrémně jednoduše. Můžete si zamknout své Kauri na 3, 6 nebo třeba i 24 měsíců a po tuto dobu pravidelně zhodnocovat své Kauri. Momentálně roční zhodnocení dosahuje až 10-12%.

Adresu, prosím, uveďte ve formátu: Ulice č.p., PSČ - Město, Země.

Mám Kauri - chci je pouze zmrazit:

Zmrazit Kauri

Pokud potřebujete poradit se zmrazením Kauri, napište nám prosím na info@kauricrypto.com.

Máte jakékoliv dotazy? Napište nám na info@kauricrypto.com

Copyright © 2020 Baoperations.com