Užívej si KryptoPOHODY naplno a:

  • Měj po ruce osobního asistenta, který ti vždy rád pomůže.
  • Neustále zdokonaluj své praktické krypto-znalosti. (každý týden nová lekce, každý měsíc nové téma)
  • Udržuj si aktuální přehled díky pravidelným krypto-týdeníkům a strategiím.

Vše co v kryptoměnách reálně potřebuješ a prakticky využiješ na jednom místě... prostě KryptoPOHODA

Kontakt na KryptoAsistenta:

Napište našemu KryptoAsistentovi se svou aktuální situací či problémem. On udělá vše v jeho silách, aby se daná situace vyřešila a problém zmizel.

Koneckonců je tady právě od toho. 🙂


Aktuální téma měsíce (listopad): Aplikace a VISA karta Crypto.com

Příští téma měsíce (prosinec): Základy budování hodnoty kryptoměn

Příští video: Další bonusy a vychytávky Crypto.com

Telefonní číslo může KryptoAsistent využít, aby urychlil proces komunikace a mohl vám pomoci co nejrychleji.

Aktuální téma měsíce: Aplikace Crypto.com

Crypto.com se za posledních pár let stalo vůbec nejpraktičtější a uživatelsky nejpříjemnějším místem, jež spojí vaše klasické finance s kryptem. Nejen, že si zde pořídíte platební kartu VISA, kterou můžete přímo "plnit" kryptoměnami. Můžete zde i nakupovat, směňovat, spořit a reinvestovat své kryptoměny pomocí pár kliknutí.

V týmu Crypto.com používáme prakticky všichni a jsme přesvědčení, že si vás jeho jednoduchost, kompaktnost a přístupnost získá stejně, jako si získalo i nás.

(I) Představení a analýza výhod aplikace Crypto.com:

Crypto.com aplikace přináší spousta užitečných funkcí a nástrojů, které vám budou praktickými pomocníky při fungování mezi "klasickým světem" a krypto-světem. Nakoukněte do světa Crypto.com a popřemýšlejte jaké členství vám dává největší smysl.

Samotným nastavením aplikace se budeme zabývat v další lekci, pokud jste ovšem nedočkaví, můžete si aplikaci stáhnout zde: https://crypto.com/app/s3ubbb75tj (při zadání refferal kódu s3ubbb75tj můžete získat odměnu v hodnotě 25$)

 

(II) Crypto.com VISA karta, pořízení karty a její výhody:

Jak si založit Crypto.com a získat kartu

Jak si do Crypto.com karty vložit peníze

(III) Používání Crypto.com směnárny, brány do světa kryptoměn:

Vkládání či výběr financí (Fiat i krypto-měny)​

Směňování eur či kryptoměn​

Opakovaný automatický nákup kryptoměn

(IV) Pokročilejší nástroje Crypto.com, vyšší level:

Spoření přes Crypto.com Earn

Zástava přes Crypto.com Credit​

Supercharger - zhodnocování CRO

(V) Další bonusy a vychytávky Crypto.com :

Program Pay

Bonusy a refferal systém

Přivydělávej si skrz Mise

Nejzásadnější novinky (1.12.)

I) Levné poplatky na Ethereu? Spoluzakladatel Etherea navrhl řešení, které by snížilo poplatky na síti až 5x. Vitalik Buterin navrhl, aby se na síti snížily náklady na transakční poplatky.

II) Velcí hráči se toho nebojí... Společnost Microstrategy žádný strach z posledního pádu ceny bitcoinu očividně nemá. Přikoupila btc v hodnotě 414 milionů dolarů.

(Microstrategy na začátku roku vydala návod pro velké společnosti, jak efektivně nakupovat Bitcoiny za miliardy dolarů)

III) Bohatství hrou?! NFT hry v tzv. metaverse zažívají v posledních měsících gigantický úspěch. Mezi nejznámější patří axie infinity či mobox nebo lightnite. Tyhle hry se pyšní tzv. Play to earn, kdy za hraní her dostáváte odměny ve formě kryptoměn.

Nejzásadnější novinky (24.11.)

I) Crypto.com Aréna?! Jedna z nejznámějších sportovních arén na světě Staples Center v americkém LA mění svůj název na Crypto.com Arena. Načež hodnota CRO tokenů v posledních dnech doslova explodovala.

II) Nejméně Bitcoinů na burzách od 2017 -Více než 77% všech bitcoinů nejsou na burzách a nepředpokládá se tedy, že by je někdo hodlal v blízké době prodávat. Znamená to předzvěst dalšího růstu kurzu bitcoinů?

III) Zakladatel Twitteru posouvá krypto dále - Jack Dorsey (CEO Twitteru a Square) se svým týmem zveřejnili první plány decentralizované burzy běžící přímo na Bitcoinu. Tak velký hráč s tak zásadním projektem by v budoucnu mohli Bitcoinu otevřít spousta nových dveří.

IV) 1 Milion všech Etherů padlo popelem - Od 5.8.2021 každá transakce na blockchainu Ethereum část poplatků v ETH pálí. Za necelé 4 měsíce se tímto způsobem spálilo přes 1 milion ETH (skoro 1% všech ETH). Což určitě potěší všechny držitelé Etherů.

Nejzásadnější novinky (17.11.)

I) Budoucnost Bitcoinu je anonymnější - 14.11. byla implementována jedna z největších aktualizací bitcoinu za poslední 4 roky a to tzv. Taproot. Ta výhledově přinese více soukromí a nižší poplatky u transakcí.

II) Zásoby Etherů na burzách rapidně klesají. Pomalu přestává být kde je nakupovat. Aktuálně se na burzách nachází pouhých 10-11% všech Etherů na světě. (nižší nabídka tedy může ve výsledku předvídat další růst hodnoty ETH)

III) Čínský gigant na pokraji bankrotu? Takřka veškerá investiční aktiva na trzích ovlivnila negativní zpráva z Číny, kdy společnost Evergrande vydala prohlášení ohledně potenciálního bankrotu. Uvidíme jak zásadní bude dopad této zprávy z dlouhodobého pohledu. Zatím to vypadá na chvilkovou paniku a propad směrem dolů, ze které bychom se mohli relativně rychle vrátit.

Nejzásadnější novinky (10.11.)

1)Poplatky na Ethereu klesají? Poplatky za využívání Ethereum sítě klesly v posledních 7 dní o 33%. Průměrná cena poplatku byla 37$. Tato hodnota zatím stále postupně klesá.

2)Další země na obzoru. Zimbabwe koketuje s bitcoinem. Možná bude následovat El Salvádor a udělá z nej zákonné platidlo.

3)Bitcoin už je opravdu všude. Starosta New Yorku dostane své příští 3 výplaty v BTC, následuje tak starostu Miami. Zároveň chce, aby se děti v USA ve školách o bitcoinu učili.

Nejzásadnější novinky (3.11.)

1) Množství Bitcoinů na kryptoburzách je na minimech. Což pravděpodobně znamená, že investoři nechtějí Bitcoiny prodávat a měl by i nadále pokračovat růst.

2) Bitcoin oslavil 13. narozeniny od vzniku Whitepaperu. Tedy dokumentu, který vůbec poprvé popisuje vize a technické specifikace Bitcoinu.

3) Token podle známého seriálu Squidgame vykraden se propadl z hodnoty 2800$ na 0$ a tvůrci utekli s několika miliony dolarů. Pozor na podobné laciné podvody!

4) Hodnota Etherů překonává svá maxima. Což je dobrá zpráva pro všechny držitelé ETH, ale zároveň svá maxima atakují i ceny poplatků za veškeré transakce na síti Ethereum.

Nejzásadnější novinky (27.10.)

1) Počítačová peněženka k zařízení Trezor (Trezor Suite) konečně i v češtině!

2) Na Wallstreet se oficiálně začínají obchodovat finanční nástroje postavené na bitcoinu (tzv. Bitcoinové ETF). To z Bitcoinu dělá o trošku serióznější a dostupnější investiční nástroj.  Nedivili bychom se ani, kdyby momentální prolomení rekordu hodnoty Bitcoinu souviselo právě s touto novinkou.

3) Ve středu 20.10. vystoupala hodnota 1 bitcoinu na nový rekord - skoro až 67 tisíc $. Od té doby sice lehce poklesl, kopíruje ovšem svým chováním “vyčkávací vzorec” k nástupu na pořádnou jízdu směrem nahoru. V minulosti v podobných situacích tento růst se zpožděním následovaly i ostatní kryptoměny.

4) Spojení Facebooku a Coinbase... Facebook spouští testovací provoz své peněženky Novi, která bude podporovat kryptodolar USDP. Zároveň navázali i spolupráci s velkým kryptohráčem Coinbase (ten bude veškeré peníze držet místo Facebooku). Nejsme tímto spojením nějak extra nadšení, ale vzhledem k síle jak Facebooku, tak Coinbase nám tady možná roste jeden z nejzásadnějších hráčů na kryptotrhu. Celou věc pečlivě sledujeme a případně vás budeme informovat o dalším vývoji.